اخبار

شما می توانید برای هر صفحه توضیحاتی نیز در نظر بگیرید. این توضیحات در بخش مدیریت منو قرار دارند و قابل ویرایش هستند

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 476

آلوئه ورا

آلوئه ورا (2)

آلوئه ورا از خانواده زنبق می باشد این گیاه با ظاهری شبیه کاکتوس ، گیاهی دائمی ، گوشتی وآبدار است که با برگهای پهن تیغ دار حداکثر دو متر ارتفاع دارد با جدا سازی تیغ هایی که در لبه برگها قراردارند مایع غلیظ وژله مانندی ترشح می شود که تمام خواص گیاه در آن نهفته است . ژل آلوئه ورا شامل بیش از ۷۵ ماده مقوی از لحاظ غذایی ، ۲۰۰ ترکیب فعال شامل ۲۰ ماده معدنی ، ۱۸ آمینو اسید و۱۲ ویتامین می باشد این گیاه حداقل دارای ۳ اسید چرب با خاصیت ضدالتهابی است که برای معده، روده کوچک و روده بزرگ مفید است.

درباره نوشیدنی های آلووا
ویژه

درباره نوشیدنی های آلووا

آلووا نام تجاری تولید آبمیوه و نوشیدنی آلوئه ورا است. ماموریت ما برای داشتن جامعه ای سالم منجر به تولید نوآوری و تمایز در تولید نوشیدنی همراه با ژل و تکه های ارگانیک آلوئه ورا به عنوان منبع تغذیه ای غنی و سالم ، با تکیه بر آگاهی از ذائقه روز دنیا شده و همواره برای تولید محصولاتی مفید و رعایت همه استانداردهای محصولات با کیفیت بالا تلاش نموده است.
نوشیدنی های برند آلووا نشان دهنده یک تجربه متفاوت از آشامیدنی ها با تنوع فراوان و طبقه بندی گسترده ای از طعم، رایحه، عطر، ترکیب و طراحی می باشد .
در تولید این محصولات سعی بر این بوده که خواص الوئه ورا ارگانیک کمترین تغییر را متحمل گردد و ترکیبات آن با سایر مواد متشکله همپوشانی تغذیه ای نداشته باشد. همچنین آبی که محصول از آن ساخته میشود آب معدنی است که محصول نهایی علاوه بر خواص آلوئه ورای محتوا، از خواص املاح معدنی نیز سود میبرد. ما به محصولات خود ایمان داشته و به آنان افتخار می کنیم. افتخار واقعی ما برگرفته از سلامت و لذت مصرف کنندگان ما است.

 

مشاهده مطلب
vanali logo
ویژه

درباره آبمعدنی وانالی

وانالی نام تجاری آب معدنی است. آب معدنی طبیعی وانالی از یکی از ناب ترین چشمه های دامنه البرز، در منطقه امیری وانا در ارتفاع 2100 متری از سطح دریا، به نام کبوترلی سرچشمه می گیرد.
ارتفاع زیاد، برفگیر بودن و همچنین مسکونی نبودن محل تا کیلومتر ها، این چمشه را منحصربفرد کرده است و آلوده نبودن و کیفیت بالای آب خروجی سبب گشته تا وانالی بدون هیچ گونه دخالت شیمیائی بسته بندی گردیده و در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرد.
قابل ذکر است تمامی محصولات تولید کارخانه از آب معدنی تغذیه میگردند که محصول نهایی علاوه بر خواص آلوئه ورای محتوا، از خواص املاح معدنی نیز سود میبرد.

مشاهده مطلب