درباره وانا هستی البرز

شرکت صنایع آشامیدنی وانا هستی البرز عضو هلدینگ آراریس فعالیت خود را در سال 1385 در زمینی به مساحت ۴ هکتار واقع در ارتفاعات کوه های البرز در منطقه امیری وانا بر اساس تولید نوشیدنی های خالص و گوارا با اشتغال زایی برای 25 نفر از نیروهای بومی منطقه آغاز نمود.
دسترسی به این محل با ایجاد 5 کیلومتر جاده، 3 کیلومتر خط برق فشار قوی و سرمایه‌گذاری جهت تأمین زیرساخت‌های اولیه میسر گردیده است.

در حال حاضر کارخانه وانا هستی البرز دارای 3 خط تولید محصولات نوشیدنی بوده که بصورت مستقیم برای 100 نفر و غیر مستقیم 500 نفر اشتغال زایی داشته است

بینش وانا هستی

چشم انداز

بر آنیم با وانا افتخار ایران باشیم پیشرو در ارائه ی محصولات باکیفیت، خالص، سلامت محور با طعم های متنوع

رسالت و فلسفه وجودی

در وانا هستی البرز به دنبال تجربه ای دلنشین به همراه طعمی جدید و متفاوت هستیم تا اشتیاق و رضایت را در مصرف کنندگان ایجاد کنیم

مسئولیت اجتماعی

میکوشیم تا با اشتغال زائی در جهت افزایش رفاه اجتماعی قدم برداریم و در تلاشیم با ارائه محصولات سلامت محور تمام افراد جامعه از تغذیه سالم برخوردار باشند

سرمایه انسانی

بازاریابی داخلی سرلوحه تفکر ما است.کارکنان، برای ما مشتریان داخلی و بزرگترین سرمایه محسوب می شوند. با رضایت آنان است که ما مطمئن میشویم محصولات ما میتوانند حتی بالاتر از انتظار مشتری ارائه شوند 

برندهای ما

پخش ویدیو

ویژگی محصولات

بدون مواد نگهدارنده

فراوری شده با آب معدنی کبوترلی

غنی شده با فیبر و کلسیم

استفاده از تکنولوژی هات فیلینگ

عدم آزاد سازی یون پلاستیک در محصولات

بدون چربی

پاستوریزه

غنی شده از نور مستقیم خورشید

سرشار از آمینو اسید و ویتامین

استفاده از کنسانتره 100% طبیعی

دارای پالپ ارگانیک

استفاده از بطری های آنتی UV

بدون رنگ مصنوعی

دارای حداقل 30 درصد آبمیوه

آب معدنی پایه همه محصولات

انتخاب ارتفاعات کوه های البرز در منطقه امیری وانا برای دسترسی به چشمه آب معدنی کبوترلی بوده، آب این چشمه یکی از با کیفیت ترین و غنی ترین آب های معدنی ایران است.

ماموریت شرکت برای داشتن جامعه ای سالم و سرزنده ، منجر به نوآوری در تولید و تمایز در تولید آبمیوه و نوشیدنی آلوئه ورا به عنوان منبع تغذیه ای غنی و سالم ، با تکیه بر آگاهی از ذائقه ایرانی شده و همواره برای تولید محصولاتی مفید و رعایت همه استانداردهای محصولات با کیفیت بالا تلاش نموده است.

1. تکنولوژی تولید​

تجربیات متخصصین و گروه تحقیق و توسعه، منجر به استفاده از فن آوری خاص Hot Filling گردید که قابلیت تولید و بسته بندی آبمیوه در دمای بالای 85 درجه در بطری های مخصوص را دارا است، استفاده از این فن آوری تولید آبمیوه با ماندگاری بالا بدون مواد نگهدارنده را میسر می سازد.

2. استاندارد ارگانیک

وانا هستی البرز دارای حدود100 هکتار مزرعه کشت، فرآوری پالپ و ژل آلوئه ورا در جنوب کشور بوده که منجر به تولید محصولات آلووا با پالپ های آلوئه ورای ارگانیک گردیده است بر این اساس ما تضمین میکنیم مصرف کنند گان از محصولاتی سالم استفاده کرده و آلووا را حامی و حافظ خود بدانند و پس از تجربه، آسوده خاطر باشند.

3. استاندارهای جهانی

ما بر اساس توانایی منحصر به فرد تولید و نیرو های متخصص و مواد اولیه مرغوب، محصولات خود را خلاق، نوآورانه، متناسب با بالا رفتن آگاهی جامعه و تمایل مصرف کنندگان به مقوله سلامت، مطابق با دقیق ترین استانداردهای جهانی عرضه می کنیم.

  1. GMP
  2. HACCP
  3. Iso 9001
  4. Iso 22000

4. محصولات جدید

این شرکت همواره در مسیر بهبود فرآیند های تولیدی بوده و کوشیده است از نیرو های متخصص، با انگیزه، جوان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف صنایع غذایی محصولات جدید و نوآورانه به بازار ارائه دهد که نتیجه این سرمایه گذاری خلق محصولاتی مانند نوشیدنی ژله ای، نوشیدنی با تکه های ژله فرآوری شده از آلوئه ورا می باشد. همچنین با مطالعه دقیق بازار های بین المللی ، تکنولوژی و محصولات را بومی سازی می نماید.

White-Modern-Neutral-Travel-Moodboard-Photo-Collage-(Portrait)-(3)