پیام نوروزی مدیرعامل «وانا هستی البرز» به مناسبت بهار 1402

 

پیام‌آورِ «هستی» و «سلامتی» با نوشیدنی‌های طبیعی هستیم

 

بهار فصل رویش است؛ موهبتی که خداوند در اختیار انسان‌ها قرار داده تا هم از زیبائی‌های بی حد و حصر آن لذت ببرند و هم در زنده شدن زمین تفکر و تعقل کنند و چه بجا گفته‌اند انسان یک سیر طبیعی انرژی دارد که در طول تغییر فصلی، به بهار می‌آید. گویی پس از گذراندن زمستان در حالت همه‌گیر جدا شده، بسیاری از ما گرسنگی بی‌سابقه‌ای برای بازگشت به اطرافمان داریم.

«وانا هستی البرز» نیز به حکم رسالت اخلاقی و حرفه‌ای حلقه متحد تمام همکارانش و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، هدف والای تولید محصولات «سلامت محور» در دسترس تمام شهروندان را تعریف کرده است. هدفی که در امتداد تلاش برای افتخار ایران شدن در منطقه از طریق پیشرو بودن در ارائه محصولات با کیفیت، خالص و با طعم‌های متنوع است. دستاوردهایی که حاصل عزم راسخ کارکنان این مجموعه در یک شبکه توزیع گسترده است تا اشتیاق و رضایت را در مصرف کنندگان ایجاد کنیم و در عین حال با اشتغال زایی در جهت افزایش رفاه اجتماعی سهم مهمی را ایفا کرده باشیم.

در عین حال از آنجا که کارکنان، بزرگترین سرمایه «وانا هستی البرز» محسوب می‌شوند و تنها با رضایت آنان است که مطمئن می‌شویم محصولات ما بالاتر از انتظار مشتری ارائه خواهد شد؛ لذا در این مجموعه می‌کوشیم با کارآفرینی و نگاه به سلامت جامعه در حد توان، در عمل، شکرگذار نعمت‌های الهی باشیم.

به همین دلیل، «وانا هستی البرز» با رویکرد سلامت‌محور و کارآفرینی می‌کوشد تا سال 1402 خورشیدی را همانطور که «نوروزخانی» به عنوان آیینی ویژه دو سوی البرز (مازندران، گيلان، كومش و طالقان) به وفور يافت می‌شود و در حقيقت، بخش مهمی از موسيقی دو سوی رشته کوه‌های البرز را تشكيل می‌دهد؛ با تقدیم نوشیدنی‌هایی گوارا که با عشق و مِهرِ به هموطنان تشنه‌ی محصول طبیعی و سالم تولید می‌شود، پیام‌آور «هستی» برای جامعه باشد.

به همین مناسبت در آستانه سال نو، نوروز باستانی را تبریک عرض کرده و سالی پراز شادی و موفقیت برای خانواده «وانا هستی البرز» اعم از کارکنان، شبکه توزیع و مشتریان آن آرزومندیم.